Wir sprechen auch Deutsch.

 

Zahradní sekačka Weibang WB 454 SB  

Cena: Kč s DPH
Množství:

Zahradní sekačka Weibang WB 454 SB


Sekačka WB 454 SB je určena na středně velké travnaté plochy. Její design a kvalitní zpracování  z ní dělají kvalitního pomocníka v této střední třídě travních sekaček s pojezdem.  Sekačka WB 454 SB vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim.  Funkce   2 in 1, což znamená, že sekačka WB 454 SB umí sbírat posečenou trávu do objemného koše a mulčuje.   Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí.  Velkým nadstandardem u této sekačky je použitá speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky. Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky  otáček motoru, speciální povlak na obvodu sběracího koše, který  stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu. Dále je tato sekačka vybavena sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu.  Masivní žací nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WB 454 SB kvalitního pomocníka s bojem proti zelenému živlu.

Vlastní pojezd: ANO
Motor: BRIGGS STRATTON 4,5 PS, 4-takt
Model motoru: 500 series
Výkon motoru: 4,5 PS
Šířka sečení: 450 mm
Nastavení výšky: 25 - 75 mm, centrální
Velikost kol přední: 180 mm
Velikost kol zadní: 200 mm
Objem koše: 60 l
Kuličková ložiska: ANO
Podvozek: Kvalitní ocel
Startování: Ruční
Mulčování: ANO - lze dokoupit
Pojezd:

ANO

Třecí spojka nože: ANO
Šířka výrobku: 570 mm
Výška výrobku: 430 mm
Hloubka výrobku: 845 mm
Hmotnost: 33 kg
Záruka: 2 roky
Vlastnosti

Sběr do koše

Výhoz zadním deflektorem

Mulčování

Při mulčování kousky trávy víří dokola a jsou rozsekávány na nejmenší částečky a vpraveny zpět do trávníku jako recyklované bohaté živiny a nahrazuje sbírání a odvážení trávy.

Nastavitelná výška sečení

Žací nůž vytvoří silný proud vzduchu, který před sečením nadzdvihne trávu a ta je pak efektivně sbírána do sběracího koše. Aerodynamický tvar šasi umožňuje naplňování koše plynulejší.

Plynulejší plnění koše

Žací nůž vytvoří silný proud vzduchu, který před sečením nadzdvihne trávu a ta je pak efektivně sbírána do sběracího koše. Aerodynamický tvar šasi umožňuje naplňování koše plynulejší.

Systém regulace rychlosti pojezdu

Speciální variátor zajišťuje rychlost pojezdu nezávisle na rychlosti otáčení žacího nože.

« zpět