Wir sprechen auch Deutsch.

 

Kompresor Hecht 2026 

Cena: Kč s DPH
Množství:
Kompresor Hecht 2025

Kompresor Hecht 2026

Olejový kompresor. Výkon 1500 W / 2 HP. Maximální tlak 8 bar. Maximální výkon 184 l/min. Nádrž 24 l. Hmotnost 20,6 kg.

Parametry

hmotnost (kg) 20,6
max.tlak (bar) 8
motor Elektrický 230 V / 50 Hz
nádrž(l) 24
výkon (kW/HP) 1,5 / 2

Olejový kompresor HECHT 2026 si jistě najde své místo v každé garáži, domácí nebo řemeslné dílně jako spolehlivý pomocník. Dlouholetou životnost kompresoru zajišťuje olejem mazaná pumpa. Aby se zamezilo poškození kompresoru, je pro jednoduchou kontrolu stavu oleje pumpa vybavena optickým ukazatelem stavu oleje. Dalšímu poškození možným nasátím nečistot do pumpy zamezuje vzduchový filtr. Kompresor je rovněž vybaven pojistným, redukčním a odkalovacím ventilem.

Jako zásobník stlačeného vzduchu slouží vzdušník o obsahu 24 l. Po natlakování vzdušníku na provozní tlak se pak pumpa vypne a je automaticky spuštěna tlakovým spínačem teprve poté, kdy tlak ve vzdušníku klesne pod požadovanou úroveň. Díky tomu je možné kompresor využívat nejen k huštění pneumatik, ale můžete k němu připojit některé stříkací pistole, sponkovačky, šroubováky a další pneumatická zařízení.

Úroveň stlačeného vzduchu ve vzdušníku můžete sledovat na manometru provozního tlaku. Při huštění pneumatik pak jistě oceníte druhý vestavěný manometr pro přesnou kontrolu tlaku, který je možno regulovat.

Pro snadnou manipulaci je kompresor vybaven pojezdovými koly a rukojetí.

« zpět